Destek ve Teşekkür Alanı

Destek ve Teşekkür Alanı


widget

Destek ve Teşekkür Alanı

Manga Legend Kazuo Koike on Lone Wolf and Cub

Lone_wolf_large

Chanbara taraftarları Kazuo Koike'nin en çok satan 1970 manga destanı Lone Wolf ve Cub'un altı parçalı film uyarlamasını koleksiyona hoş geldiniz diye önümüzdeki Salı sabırsızlıkla bekliyoruz. 1972 ve 1974 arasında serbest bırakılan bu kan dökülen klasikler, şairin koreograflanmış set parçalarıyla baba ile oğlu arasındaki bağları hassas bir biçimde tasvir etmekle ünlü. Bu geniş yelpazenin ortasında, bir oğlu Daigoro (Akihiro Tomikawa) ve yedekte bir silahlı bebek arabasıyla birlikte eşinin cinayetini intikam almak için görevde bulunan Itto Ogami (Tomisaburo Wakayama) adlı bir şahin cellatı yer alıyor. Yakında yapılacak bir Hollywood remake'si ile ilgili yakın tarihli haberler, zaten buzz üretiyor; bu nedenle, Japon sinemasının en etkili samuray dizilerinden birine dalmak için zaman geçti.

Lone Wolf ve Cub'ün kutu setinde yer alan birçok aydınlatıcı özellik arasında beş film için senaryo yazan Koike ile yeni bir röportaj var. Aşağıdaki klibi yazar, samuray kahramanını, uzun bir seri anlatıda ilgiyi sürdürebilecek güçlü ve zayıf yönlerin karışımı ile hazırlama mücadelesini tartışıyor.

 

YALNIZ KURT VE CUB: İNTIKAM KILICI

Kenji Misumi

Yalnız Kurt ve Cub: İhanet Kılıcı Filmi Hala

Yalnız Kurt ve Cub serisinin açılış filmi Itto Ogami'yi hemen tüm zamanların en büyük samuray film simgelerinin saflarına itti. Bu taksitte, Gölge Yagyu klanı, Ogami'nin kendi başına bir şahin cellatının açgözlülük pozisyonunu alarak gücünü artıracağını göstermektedir. Efsanevi katil, bebeği oğlu Daigoro ile kaçar ve intikam yemin eder.

The inaugural film in the Lone Wolf and Cub series immediately thrust Itto Ogami into the ranks of the all-time great samurai movie icons

 

YALNIZ KURT VE CUB: STYX NEHRI'NDEKI BEBEK ARABASI

Kenji Misumi

Yalnız Kurt ve Cub: Nehir Styx Filminde Bebek Arabası Yine

Eylem ve grafik şiddet aldı bu sömürü-sinema klasiği, In Yalnız Kurt ve yavruçılgın yeni zirvelere serisi, Itto Ogami ve Daigoro yoluyla intikam arayışlarına devam , meifumado sürekli takip “iblisler ve lanet” manevi yol Gölge Yagyu klanı ve şogun casusları tarafından.

Eylem ve grafik şiddet aldı bu sömürü-sinema klasiği, In Yalnız Kurt ve yavru çılgın yeni zirvelere serisi, Itto Ogami ve Daigoro yoluyla intikam arayışlarına devam , meifumado sürekli takip “iblisler ve lanet” manevi yol Gölge Yagyu klanı ve şogun casusları tarafından.

 

YALNIZ KURT VE CUB: BEBEK ARABASI HADES'E

Kenji Misumi

Yalnız Kurt ve Cub: Bebek Arabası Hade Film Hale için

İçinde yaşanan şiddetle keskin bir şekilde kafa karıştıran pastoral bir kırsalda açılan Üçüncü Yalnız Kurt ve Çubuk film, Itato Ogami ve Daigoro'yu izlerken, yolculuklarına devam ederken ve watari-kashi'den bir grup düşük yaşam kılıççısının karıştığı bir olay mahalline rastlarken sınıf.

İçinde yaşanan şiddetle keskin bir şekilde kafa karıştıran pastoral bir kırsalda açılan Üçüncü Yalnız Kurt ve Çubuk film, Itato Ogami ve Daigoro'yu izlerken, yolculuklarına devam ederken ve watari-kashi'den bir grup düşük yaşam kılıççısının karıştığı bir olay mahalline rastlarken sınıf.

 

YALNIZ KURT VE CUB: TEHLIKE ALTINDAKI BEBEK ARABASI

Buichi Saito

Yalnız Kurt ve Cub: Tehlikeli Bebek Arabası Still Film'de

Yalnız Kurt ve Cub serisindeki bu belirgin düşük kızak girişinde , Itto Ogami, Owari klanından, düşmanlarını öldüren ve topknotlarını kesen dövmeli bir kadını öldürmek için kiralandı. Bu arada, Daigoro, şehir dışındaki bir çift sokak sanatçısını izlerken babasından ayrılır.

In this distinctly lowbrow entry in the Lone Wolf and Cub series, Itto Ogami is hired by the Owari clan to assassinate a tattooed woman who is killing her enemies and cutting off their topknots.

 

YALNIZ KURT VE CUB: ŞEYTANIN ÜLKESINDE BEBEK ARABASI

Kenji Misumi

Yalnız Kurt ve Cub: Şeytanlar Ülkesinde Bebek Arabası Filmi Hala

Yaşam ve ölüm üzerine Budist masallarla fiziksel aksiyonu dengeleyen Yalnız Kurt ve Cub filmlerinin en manevi filmi, Ogami'nin dövüş becerilerini beş farklı savaşçı peygamber tarafından teste tabi tutuyor.

Balancing physical action with Buddhist musings on life and death, the most spiritual of the Lone Wolf and Cub films finds Ogami’s combat skills put to the test by five different warrior-messengers.

 

YALNIZ KURT VE CUB: CEHENNEMDE BEYAZ CENNET

Yoshiyuki Kuroda

Yalnız Kurt ve Cub: Cehennem Beyaz Cennet Filmi Hala

Son Yalnız Kurt ve Cub filminde yıldız Tomisaburo Wakayama, her zaman isteyeceği türden vahşi bir film yapmaya karar verdi: Lone Wolf'un zombi ve Daigoro'nun bebek arabası ile kayaklardaki buz gibi bir manzara arasında muhtemel zipleri savaştığı film.

In the final Lone Wolf and Cub film, star Tomisaburo Wakayama decided to make the sort of wild movie he’d always wanted to: one in which Lone Wolf battles zombies and Daigoro’s baby cart zips improbably across an icy landscape on skis.

Destek İçin Reklam Alanı Eklenti Kodu
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !